Endüstriyel Kimyasallar

MARS Kimya, yenilikçi ürün portföyü ile endüstriyel kimyasalların lider distribütörüdür.

Boya ve Yapı Kimyasalları

MARS Kimya, boya ve yapı kimyasalları sektörüne geniş bir yelpazede dolgular, boya kimyasalları (ıslatıcı, köpük kesici, şişirici vb.), bağlayıcı reçineler ve diğer hammaddeleri sunmaktadır.

Kauçuk ve Plastik

MARS Kimya, Plastik ve Kauçuk endüstrisinde lider bir distribütör olup, silika, kaolen, karbon siyahı gibi dolgular, plastikleştiriciler, sentetik kauçuklar, kimyasal katkılar ve pigmentler de dahil olmak üzere geniş bir yelpazede ürünler sunmaktadır.

Gıda ve Sağlık

MARS Kimya, gıda ve sağlık alanında da rakipleri arasında ileri gelen bir tedarikçi firma olma özelliğini sürdürmekle beraber; gıda hammaddeleri, yardımcı maddeler ve işlenecek gıdanın tat, doku, görünüm ve performans bakımından sağlıklı ve besleyici olmasını sağlayacak katkı maddeleri sunmaktadır.

Hayvan Besileri

MARS Kimya, hayvan yemi, yem katkı maddeleri, yem dolguları ve ilgili endüstriler için hammaddeler sağlar. Halihazırda geliştirmekte olduğu ürün yelpazesi mineraller, besleyici katkı maddeleri, çiftlik yemleri, bu yemler için işleme ve koruma yardımcıları ürünlerini içerir.

Dünya üzerindeki en stratejik noktalardan biri olan İstanbul merkezli MARS Endüstriyel Kimya, yarım asırı aşkın teknik uzmanlığı ile öncü bir markadır.

Sürekli gelişen MARS Kimya, dünya çapında çeşitli üst düzey uluslararası şirketlerin ortağı ve yetkili distribütörü olmaktan ve küresel ve bölgesel partiler arasında bir bağlantı ortamı oluşturmaktan gurur duymaktadır.

 

Başlıca Ürünler

Dolgular

Alev Geciktiriciler

Kalıp Ayırıcılar

Epoksi Reçine

Plastikleştiriciler

Köpük Kesiciler

Kaydırıcılar

Islatıcılar ve daha fazlası...

Bize Ulaşın

Esenetepe Mh. İnönü Cd. No: 147 Kartal Kule D: 176  34870   Kartal - İstanbul / TÜRKİYE

  +90 (216) 504 18 00 (pbx)

  info@marskimya.com

 

© 2019 MARS Endüstriyel Kimya İnovasyon ve Sanayi Tic. Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır. / All Rights Reserved.