Araştırma ve Geliştirme Faaliyetleri

Bizler MARS Kimya olarak müşterilerimize kimyasal hammadde sektöründeki teknolojik gelişmeleri sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Teknik uzmanlığımızın bir parçası olarak, partner laboratuvarlarımız ve test alanlarımızla ürün araştırma ve uygulamalarında sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz. Bu çalışmaların sonucu olarak, geliştirilen yeni formülasyonları partnerlerimizle paylaşarak, kimya sektörünün gelişmesine öncülük ediyoruz.

Uluslararası standartlarda testler yapıyoruz ya da hammaddeden nihai ürünlere kadar, operasyonlarımızın her adımında dünyanın en güvenilir test kurumlarıyla ortaklık kuruyoruz.

Buna ek olarak, MARS Kimya'nın Ar-Ge uzmanları, özel çözümler gerektiren müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermek için global ve yerel tedarikçilerimizle işbirliği yaparak ürün yelpazesini geliştirmektedir.

Dünya üzerindeki en stratejik noktalardan biri olan İstanbul merkezli MARS Endüstriyel Kimya, yarım asırı aşkın teknik uzmanlığı ile öncü bir markadır.

Sürekli gelişen MARS Kimya, dünya çapında çeşitli üst düzey uluslararası şirketlerin ortağı ve yetkili distribütörü olmaktan ve küresel ve bölgesel partiler arasında bir bağlantı ortamı oluşturmaktan gurur duymaktadır.

 

Başlıca Ürünler

Dolgular

Alev Geciktiriciler

Kalıp Ayırıcılar

Epoksi Reçine

Plastikleştiriciler

Köpük Kesiciler

Kaydırıcılar

Islatıcılar ve daha fazlası...

Bize Ulaşın

Esenetepe Mh. İnönü Cd. No: 147 Kartal Kule D: 176  34870   Kartal - İstanbul / TÜRKİYE

  +90 (216) 504 18 00 (pbx)

  info@marskimya.com

 

© 2019 MARS Endüstriyel Kimya İnovasyon ve Sanayi Tic. Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır. / All Rights Reserved.