DEĞERLERİMİZ

Bilgi, Uzmanlık ve Girişimcilik olan firmamızın üç temel değeri ışığında, operasyonlarımızı geliştirmeye ve dağıtım ağıtımızı genişletmeye devam ediyoruz. 

BİLGİ

MARS Kimya'yı rakiplerinden ayıran en önemli faktörün bilgi olduğuna inanıyoruz. Pazarlarımızdaki talep dengesinin anlaşılması, sunduğumuz çözümlerin teknik uzmanlığı ve ticari know-how ile birleştirilebilmesi, tüm iş operasyonlarımıza ve ilişkilerimize değer katmamızı sağlamaktadır.

UZMANLIK

MARS Kimya olarak, geniş bir yelpazede farklı sektörlere, uzmanlığımızla hizmet etmeye odaklandık:

  • Boya ve Yapı Kimyasalları
  • Endüstriyel Kimyasallar
  • Kauçuk ve Plastik
  • Sağlık ve Yemek
  • Hayvan Besileri

Bu uzmanlık sayesinde, müşterilerimiz için hem global hem de bölgesel düzeyde en yüksek kalitede destek ve hizmet sunuyoruz.

GİRİŞİMCİLİK

Girişimcilik anlayışımız, şirketimizin hızlı stratejik gelişiminden, sistemlere yapılan önemli yatırımlardan, en iyi uygulamalardan ve yenilikçi teknolojileri benimsemeye istekli olmamızdan, her düzeyde kendini göstermektedir.

Girişimcilik anlayışımız sayesinde, yenilikçi çözümleri pazara kazandırmakta ve partnerlerimiz için yeni fırsatlar oluşturmaktayız.

Dünya üzerindeki en stratejik noktalardan biri olan İstanbul merkezli MARS Endüstriyel Kimya, yarım asırı aşkın teknik uzmanlığı ile öncü bir markadır.

Sürekli gelişen MARS Kimya, dünya çapında çeşitli üst düzey uluslararası şirketlerin ortağı ve yetkili distribütörü olmaktan ve küresel ve bölgesel partiler arasında bir bağlantı ortamı oluşturmaktan gurur duymaktadır.

 

Başlıca Ürünler

Dolgular

Alev Geciktiriciler

Kalıp Ayırıcılar

Epoksi Reçine

Plastikleştiriciler

Köpük Kesiciler

Kaydırıcılar

Islatıcılar ve daha fazlası...

Bize Ulaşın

Esenetepe Mh. İnönü Cd. No: 147 Kartal Kule D: 176  34870   Kartal - İstanbul / TÜRKİYE

  +90 (216) 504 18 00 (pbx)

  info@marskimya.com

 

© 2019 MARS Endüstriyel Kimya İnovasyon ve Sanayi Tic. Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır. / All Rights Reserved.