TARİHÇEMİZ

İstanbul'da konuşlu MARS Kimya, yarım asıra yakın teknik bilgi birikimi ve pazar bilgisiyle partnerlerine en doğru ve hızlı çözümleri sunmaya devam etmektedir.

Distribütör ağını sürekli genişleten MARS Kimya, birçok uluslararası şirketin yetkili distribütörü olmakla beraber, yerel ve global firmalar arasında bağlayıcı bir köprü kurmaktan gurur duymaktadır.

Kimyasal hammadde sektörüne yönelik yaklaşımımız, mevcut ürün yelpazesini sınırlamadan doğru çözümler sunmak için müşterilerimizle yakın ilişkiler kurmaktır. Çalışma amacımız geniş ürün portföyü ile kimyasal hammadde faaliyetlerinin her alanında yer alacak daha büyük ve dinamik bir şirket yaratmaktır.

“MARS Kimya olarak, güçlü teknik ve pazar bilgimiz sayesinde, her zaman müşterilerimizle teknik bir ortaklık kuruyoruz."

Dünya üzerindeki en stratejik noktalardan biri olan İstanbul merkezli MARS Endüstriyel Kimya, yarım asırı aşkın teknik uzmanlığı ile öncü bir markadır.

Sürekli gelişen MARS Kimya, dünya çapında çeşitli üst düzey uluslararası şirketlerin ortağı ve yetkili distribütörü olmaktan ve küresel ve bölgesel partiler arasında bir bağlantı ortamı oluşturmaktan gurur duymaktadır.

 

Başlıca Ürünler

Dolgular

Alev Geciktiriciler

Kalıp Ayırıcılar

Epoksi Reçine

Plastikleştiriciler

Köpük Kesiciler

Kaydırıcılar

Islatıcılar ve daha fazlası...

Bize Ulaşın

Esenetepe Mh. İnönü Cd. No: 147 Kartal Kule D: 176  34870   Kartal - İstanbul / TÜRKİYE

  +90 (216) 504 18 00 (pbx)

  info@marskimya.com

 

© 2019 MARS Endüstriyel Kimya İnovasyon ve Sanayi Tic. Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır. / All Rights Reserved.